TOP
Platební metody a platební podmínky


A. Platba se zálohou při objednávce min. 5 týdnů před plánovaným pobytem

Hradí se záloha ve výši 50 % z ceny pobytu, která je splatná nejpozději do 7 dní od objednávky, není-li operátorkou specifikováno jinak. Doplatek je nutné uhradit nejpozději 1 měsíc před nástupem. Po obdržení celé platby vám bude zaslán elektronický certifikát/voucher s potvrzením o zaplacení, který vás opravňuje pobyt čerpat.

a.) Převodním příkazem nebo vkladem na účet. Banka: ČSOB, a.s. Číslo účtu: 193730877/0300. Variabilní symbol je číslo vaší objednávky.
b.) Hotově v CA GOLDING TRAVEL, Nad dálnicí 129, Praha 5 - Zbraslav, a to v pracovních dnech od 9:00 do 17:30 hod.

Upozornění

Platební kartou lze platit pouze při úhradě 100 % ceny pobytu.

B. Úhrada 100 % ceny pobytu při objednávce max. 4 týdny a méně před plánovaným pobytem

Při úhradě platební kartou on-line je certifikát/voucher zaslán automaticky okamžitě po úhradě přes platební bránu banky.

a.) Převodním příkazem nebo vkladem na účet. Banka: ČSOB, a.s. Číslo účtu: 193730877/0300. Variabilním symbolem je číslo vaší objednávky.
b.) Hotově v CA GOLDING TRAVEL, Nad dálnicí 129, Praha 5 - Zbraslav, a to v pracovních dnech od 9:00 do 17:30 hod.
c.) On-line platební kartou VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro.
Objednávka - krok za krokem

Objednání pobytu je jednoduché a uhradíte-li částku (potvrzenou operátorkou) platební kartou on-line, můžete mít certifikát/voucher v ruce ještě dnes! Nyní Vás krok po kroku provedeme systémem objednávky od jejího vyplnění po vystavení certifikátu/voucheru jako potvrzení o zaplacení:

1. Zašlete objednávku pobytu pomocí formuláře. (Dbejte přitom na bezchybné vyplnění e-mailové adresy, na kterou Vám bude zasláno potvrzení o přijetí objednávky, jakož i informace o platebních metodách a po úhradě elektronický certifikát/voucher.

2. Na Vámi zadanou e-mailovou adresu bude odesláno automatické potvrzení o přijetí objednávky do systému k dalšímu zpracování spolu s uvedením čísla objednávky.

3.Operátorka Vás bude v nejbližším možném termínu kontaktovat (telefonicky nebo e-mailem), potvrdí Vámi žádaný termín a zároveň Vám sdělí konečnou cenu za pobyt.

4.Potvrdíte svůj 100% zájem o pobyt za daných podmínek.

5.Operátorka vám nabídne výběr platební metody pro úhradu pobytu.

6.Vyberete platební metodu a pobyt uhradíte.

7. Po obdržení platby bude na Vaši e-mailovou adresu zaslán elektronický certifikát/voucher s potvrzením o zaplacení, který vás opravňuje pobyt čerpat. Při běžných platebních metodách počítejte se 3 pracovními dny od odeslání/vložení platby na účet. Při úhradě 100 % ceny platební kartou on-line je certifikát/voucher zaslán automaticky ihned po obdržení zprávy z banky o úspěšné transakci, jejíž výsledek je znám již několik vteřin po Vašem zadání údajů o Vaší platební kartě do platební brány.